Concert 24 Oktober

Lieve vrienden,

EINDELIJK het kan weer: met elkaar naar een LIVE-concert

Zondagmiddag 24 oktober 2021 om 15.00 uur

In de OLVG-kerk aan Langebuurt 37 in Uitgeest.

Het Russisch-Nederlands Vocaal Sextet. Irina Plyassova, Elena Bazhenova, Thomas Vets, Igor Iofe en Ronald Willemsen zingen diverse a capella pareltjes en aria’s en dan worden ze begeleid door Theo Griekspoor en Ton Schoen op het Groot Romantisch Adema orgel in de schitterende kerk.

Veelkleurige beroemde klanken.

Wij zullen u en uw vrienden graag heerlijk verwennen met een bijzonder programma (zie de programma bijlage). De musici zijn professionals en stuk voor stuk ook indrukwekkende solisten. (zie de CV-bijlage).

De Corona regels worden nageleefd en wij vragen u bij binnenkomst uw QR-code te tonen. Er is een tipbox en na afloop kunt u uw waardering laten blijken. Uw bijdrage wordt zeer op prijs gesteld.

Hartelijkste groet,

mede namens alle musici

Ronald Willemsen